KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023282
nr 802 3282
Träsnitt
Japan, motivets mått: 18 x 54
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 januari 2013
kl 21:09:08
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
600 kr
450 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr